Konferencja prasowa po ogłoszeniu terminów wyborów

Spotkanie z mediami odbyło się z udziałem Jacka Gwizdka, przewodniczącego Stowarzyszenia Samorządni PRA, a także Mariusza Suchaneckiego, jednego z liderów tworzonych list wyborczych.

Jej głównym tematem były przygotowania do zaplanowanych na 21 października wyborów samorządowych. Podczas konferencji poinformowano, że nasze stowarzyszenie wystawi swoich kandydatów we wszystkich okręgach do Rady Miejskiej Gminy Rawicz oraz Rady Powiatu Rawickiego oraz kandydata na stanowisko Burmistrza Gminy Rawicz, którym będzie Jacek Gwizdek.

Będą to osoby o różnym przekroju społecznym oraz doświadczeniu samorządowym i zawodowym. Pojawią się bardzo znane nazwiska, także nie kojarzone do tej pory z samorządem, a organizacjami pozarządowymi. Wszystkich łączy jedno – chcą aktywnie działać na rzecz swojego lokalnego środowiska. We wrześniu odbędzie się konwencja wyborcza w czasie której zaprezentowany zostanie program wyborczy, który jest konsultowany z mieszkańcami. Można już jednak zdradzić, ze jednym z kluczowych projektów do realizacji będzie budowa odkrytego basenu na terenie Rawicza.

Kontakt z ze stowarzyszeniem: info@samorzadnipra.pl